Nowy projekt – kawalerka na Ursynowie

Minimalistyczne, ciemne wnętrza i surowe lofty  – to ulubione klimaty naszych klientów. Musiałyśmy jednak znaleźć złoty środek, gdyż otrzymanie loftu w kawalarce o powierzchni 37 m² stanowi nie lada wyzwanie 😉

Salon_A

W naszym projekcie wspólną, otwartą część dzienną, z subtelnie zaznaczonymi strefami tworzą jadalnia, aneks kuchenny oraz przestronny salon. Aby uzyskać odpowiednią funkcjonalność postanowiłyśmy wydzielić sypialnię przy pomocy ściany ze szkła i metalu tj. opisywanych przez nas na blogu okien fabrycznych. Intymność zapewni zasłona zamontowana przed szybą. Poszczególne strefy łączy jednak nie tylko płynnie przenikająca się przestrzeń, ale ekspresyjny kolor granatowy, podkreślony chłodem szarości. Sterylność betonowych ścian ocieplają drewniane wykończenia, nadając wnętrzu bardziej przytulny, rodzinny charakter. Pierwiastek kobiecy przemyciłyśmy w postaci miękkich tkanin oraz tapet – białej w geometryczny wzór i granatowej z motywem floralnym.

Zaprojektowane wnętrze jest proste, funkcjonalne i komfortowe. Eleganckie z industrialnym twistem. Przytulne, ale bez zbędnych ozdobników.

Zapraszamy do oglądania!

Salon_E

Salon_B

Salon_C

Kuchnia

Sypialnia_B

Sypialnia_A

Hol

Łazienka

Toaleta

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *